15. 07. 2020
Průmysl 4.0 Zdravotnictví Vysoké školy

Chtěli byste se seznámit se zdravotnickými informačními technologiemi a s Big Data? Jako účastníkovi 15-hodinového kurzu OPEN vhb "Digital Collaborative Systems in Healthcare " se vám to podaří.

Další online vzdělávání v oblasti zdravotnictví je mezinárodně úspěšné

Jako účastníkovi 15-hodinového kurzu OPEN vhb "Digital Collaborative Systems in Healthcare" se vám to podaří. Znalosti získané v anglicky vedeném kurzu umožňují lepší pochopení digitálního systému zdravotní péče a jeho aplikace v různých oblastech. Účast na kurzu je bezplatná a je otevřena všem zájemcům. Podrobné informace a odkaz k registraci naleznete na adrese: www.open.vhb.org

Vědci z Evropského kampusu Rottal-Inn (ECRI) vyvinuli virtuální kurz dalšího vzdělávání „Digital Collaborative Systems in Healthcare" a s více než 600 zápisy ze šesti kontinentů dosáhli nadprůměrného úspěchu na mezinárodní úrovni.

Dva lektoři a vědečtí pracovníci ECRI, Anna E. Schmaus-Klughammer a Oscar Blanco vyvinuli pod vedením vedoucího kampusu, Prof. Dr. Horsta Kunhardta, kurz pro studenty a lidi, kteří se aktivně zajímají o zdravotnictví. Kurz s názvem „Digital Collaborative Systems in Healthcare" je celosvětově k dispozici zdarma prostřednictvím platformy OPEN vhb.

Pouhé dva týdny po zveřejnění kurzu se na platformě kurzu zaregistrovalo více než 600 osob ze šesti kontinentů a zahájilo své virtuální studium. Za úspěšnou účast získají účastníci následně certifikát o účasti vydaný Technickou vysokou školou v Deggendorfu.

V rámci 15hodinového kurzu OPEN vhb jsou účastníci seznámeni se základy zdravotnických informačních technologií, s aplikacemi digitálních systémů spolupráce ve zdravotnictví a se základy Big Data.

Kurzy OPEN vhb, stejně jako kurz vyvinutý ECRI, jsou financovány a distribuovány Virtuální vysokou školou v Bavorsku (vhb). VHB je společný virtuální kampus univerzit a vysokých škol pro aplikované vědy v Bavorsku. V případě kurzů OPEN vhb se jedná o Massive Open Online Courses (MOOC), tzn. online kurzy určené pro velké množství účastníků, které jsou zdarma a bez autorizace přístupné přes internet po celém světě. Jedním z cílů MOOC, kterého kurz ECRI „Digital Collaborative Systems in Healthcare" dosáhl ve velmi krátké době poté, co byl Virtuální vysokou školou Bavorsko uveden online, je velký počet účastníků.

 

Několik informací o ECRI:
Evropský kampus Rottal-Inn (ECRI) v Pfarrkirchenu je od října 2015 mezinárodním studijním stanovištěm Technické vysoké školy Deggendorf, která v roce 2019 oslavila své 25. výročí. Celkem šest bakalářských a magisterských studijních programů z oblasti managementu cestovního ruchu, lékařské informatiky a inženýrských oborů se vyučuje pouze v angličtině. Kampus má v současné době kolem 700 studentů, z nichž téměř dvě třetiny pocházejí z evropských, asijských, afrických a amerických zemí. ECRI udržuje prostřednictvím kontaktní sítě Technické vysoké školy Deggendorf partnerství s více než 200 univerzitami v 60 zemích. V roce 2022 má být dosažené původně plánovaného expanzního cíle s 1 000 studenty. V regionu je Evropský kampus uznávaným pilířem high-tech strategie města Pfarrkirchen a okresu Rottal-Inn.

Více informací na: https://www.th-deg.de/en/ecri

 


Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Poznej Evropský region

Cestování po Evropě

Cestování po Evropě

Aktuální informace k cestám po Evropském regionu Dunaj-Vltava

Průvodce vysokými školami

Průvodce vysokými školami

Příručka o vysokých školách v Evropském regionu

Best Practice Projekty

Best Practice Projekty

Z oblasti vysokoškolského vzdělávání

Sítě pro startupy a aktuální online nabídky

Sítě pro startupy a aktuální online nabídky

Info řada

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

28 tradičních receptů

28 tradičních receptů

Vaříme s Evropským regionem

28 nejhezčích okružních výletů pro pěší

28 nejhezčích okružních výletů pro pěší

Výlety pro milovníky s batohem

28 nejhezčích jednodenních výletů

28 nejhezčích jednodenních výletů

Na kole skrz Evropský region

Hrady a zámky

Hrady a zámky

Virtuální cesta po památkách

TIPY na muzea a galerie

TIPY na muzea a galerie

Mnohostranná nabídka

Vaříme dobře

Vaříme dobře

Chutě Evropského regionu

Dvoujazyčnost v ERDV

Dvoujazyčnost v ERDV

Naše nabídka